Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Shkumbin Kryeziu, Mimoza, ka treguar se cila është partia, gjegjësishtë kryetari I cili duhet ta udhëheq Prishtinën edhe katër vitet e ardhshme.

Ajo përmes postimit të saj të fundit ka treguar se kush duhet të marr timonin e udhëheqjes së kryeqytetit, shkruan Gazeta Observer.

“Prishtina vazhdon +4 me zemer”, ka shkruar Mimoza mbi foton e shkrepur nga debati i mbrëmshëm në mes të Shpend Ahmetit nga VV dhe Abran Abrashi nga LDK, i cili është transmetuar në një nga televizionet tona.

Ndryshe derisa Mimoza Mustafa ka treguar se është adhuruese e VV, ish gruaja e Shkumbinit, Vlora Dumoshi dihet se është aktiviste e flaktë e LDK-së. /Gazeta Observer